ТОВ «УКРІНТОРГ» бере участь у засіданні Комітету підприємців агропромислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України.

14.12.2015

ТОВ «УКРІНТОРГ» бере участь у засіданні Комітету підприємців агропромислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України. На засіданні були підведені підсумки роботи Комітету за 2015 рік, розглядалася проведена робота з вирішення актуальних проблем у розвитку агропромислового комплексу та нові підходи для підвищення ефективності діяльності Комітету. Обговорювалися питання дерегулювання підприємницької діяльності в харчовій промисловості, адаптації національного законодавства щодо якості та безпеки харчових продуктів до вимог ЄС, шляхи підвищення конкурентоспроможності продукції, диверсифікація експорту й максимізація доданої вартості в АПК.

На засіданні Комісії з доповіддю виступив директор ТОВ «УКРІНТОРГ» Є. М. Влізло. Він ознайомив учасників засідання з основними напрямками діяльності компанії та запропонував співпрацю в питаннях виходу на закордонні ринки компаній агропромислового сектору України. Євген Миронович підкреслив, що «УКРІНТОРГ» готовий максимально використовувати свої можливості та досвід для збуту за кордоном товарів зацікавлених національних виробників, насамперед сільськогосподарської продукції, агропромислового устаткування і сільськогосподарської техніки. Одним із головних завдань компанії «УКРІНТОРГ» є збільшення частки продажів на зовнішніх ринках саме товарів високотехнологічного сучасного виробництва.

Євген Миронович повідомив учасникам засідання, що ТОВ «УКРІНТОРГ» впроваджує також таку модель співпраці з українськими виробниками та науково-дослідними установами, як Центри з підготовки та управління проектами. Передбачаються гнучкі форми співпраці. Все залежить від домовленостей з партнерами, глибини їх участі в проекті, який затверджується для розробки та впровадження. Метою створення таких Центрів є напрацювання, а десь і відновлення формату співпраці між виробництвом і наукою. Компанія «УКРІНТОРГ» виступатиме в ролі координатора проектів, іноді — представника інвестора, а за деякими проектами навіть як ініціатора, замовника і розробника на умовах співвласника проектної та науково-технічної документації на вироби.
На засіданні Комітету було визначено пріоритетні напрями роботи на наступний рік, серед яких: підтримка суб’єктів малого і середнього бізнесу, стимулювання збільшення експорту продукції з високою доданою вартістю, підтримка експортерів на зовнішніх ринках, стимулювання участі українських виробників на міжнародних виставках, таких як SIAL CANADA (квітень), SIAL Paris (жовтень), Міжнародна виставка «Сільське господарство» (травень, Азербайджан) та ін.
КИЇВ, УКРАЇНА

UK

EN

RU

[]
1 Step 1
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next