Нові можливості для українського бізнесу в сфері експортно-імпортної діяльності

04.02.2016

За результатами зустрічі представника “УКРІНТОРГУ” з керівництвом українського посольства в Мексиці, позначені можливі і доцільні напрями співпраці для розширення та збільшення експортно-імпортних операцій з Мексиканськими Сполученими Штатами. Перш за все, це стосується поставок продуктів харчування і технологічного обладнання.

З огляду на міжнародний досвід керівництва представництва компанії “УКРІНТОРГ” в Мексиці, українські експортери та імпортери зможуть отримувати необхідну підтримку в питаннях, пов’язаних з ліцензуванням, митними процедурами, дотриманням мексиканського контрактного законодавства, логістикою та ін.

Для нас важливо і те, що українське посольство в Мексиканських Сполучених Штатах висловило готовність сприяти УКРІНТОРГУ в роботі на території Мексики, Гватемали, Панами, Коста-Ріки і Белізу, а також у налагодженні зв’язків з профільними асоціаціями та Торгово-Промисловою Палатою Мексиканських Сполучених Штатів.

До слова, в даний час вже відпрацьовуються перші пропозиції про постачання продуктів харчування українських виробників в Мексику.

Компанія «УКРІНТОРГ» висловила щиру подяку Посольству України за проявлений інтерес і продуктивну зустріч.

UK

EN

RU

[]
1 Step 1
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next