Україна приєднається до програми ЄС для малого та середнього бізнесу COSME

04.02.2016

Уряд прийняв рішення про підписання угоди з Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME) (2014 – 2020).

Про це йдеться в повідомленні на Урядовому порталі.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні 13 січня.

COSME – ведуча програм ЄС з бюджетом 2, 3 млрд. євро, спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва (МСП), реалізована в рамках стратегії “Європа 2020”.
“Приєднання України до програми сприятиме розвитку українського підприємницького середовища та консультативних та аналітичних послуг, пов’язаних з експортно-імпортною діяльністю підприємств, розширенням торговельно-економічних зв’язків, приведенню українського законодавства у сфері малого та середнього підприємництва до європейських стандартів, а також створенню умов для популяризації підприємництва та формування культури бізнесу”, – йдеться в повідомленні.

В рамках програми передбачено участь України в таких її складових, як поліпшення умов доступу МСП на ринки; поліпшення регуляторних умов функціонування МСП; формування культури ведення бізнесу.

КИЇВ, УКРАЇНА

UK

EN

RU

[]
1 Step 1
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next