Україна посилює торговельно-економічні відносини з Німеччиною.

22.03.2016

Ратифікація угоди між урядом Німеччини і України про заснування німецько-української промислово-торговельної палати стане важливим стимулом до розвитку торгово-економічних відносин між  країнами. Про це заявила торговий представник України Наталія Микольська, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

За її словами збільшиться інституційна складова і буде формалізовано визнання України як важливого торговельного партнера. Також  це значно спростить умови роботи німецьких торгових представників в Україні.

«Німеччина по праву називається стратегічним торговельним партнером, і високий рівень економічних відносин між нашими країнами доводить важливість угоди. Так, в 2015 р обсяг двосторонньої  торгівлі між Україною та Німеччиною склав близько $ 6,2 млрд. ФРН є нашим третім торгівельним партнером по експорту і першим торговим партнером в ЄС », – підкреслила Наталія Микольська.

Як зазначається в угоді, Уряд України та Уряд Федеративної Республіки Німеччина домовилися про створення двосторонньої  німецько-української промислово-торговельної палати в Києві відповідно до законодавства України.

UK

EN

RU

[]
1 Step 1
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next