Україно-азербайджанський бізнес-форум

16.03.2017

4


 

12-14 березня Україну відвідала делегація представників уряду Азербайджану і підприємців на чолі з Міністром економіки Шахіном Мустафаєвим. Візит був присвячений питанням розширення двостороннього співробітництва. Перш за все, азербайджанська сторона зацікавлена в залученні сучасних фармацевтичних та біотехнологій, виробництві різних видів полімерів і пластмас і виробів з них, а також в розміщенні машинобудівного виробництва, зокрема сільськогосподарського машинобудування.

Перспективні напрямки партнерства підприємці обох країн обговорили в ТПП України під час українсько-азербайджанського бізнес-форуму, учасниками якого стали представники ТОВ «КОМПАНІЯ «УКРІНТОРГ».

Основними темами бізнес-форуму стали: стан і перспектива розвитку взаємовигідного двостороннього співробітництва і основна увага була приділена таким напрямам, як аграрний сектор, харчова промисловість, будівельна галузь і туризм.

Захід продемонстрував чималий інтерес азербайджанського ділового співтовариства до встановлення контактів з українськими підприємцями – делегація складалася з більш, ніж 40 компаній, зацікавлених у співпраці. З огляду на це, уряди обох країн озвучили готовність максимально сприяти швидкій імплементації спільних проектів.

У підтвердження цих намірів, Торгово-промислова палата України підписала меморандум з Фондом заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані AZPROMO, а також Національною конфедерацією організацій підприємців (роботодавців) Азербайджану.

UK

EN

RU

[]
1 Step 1
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next