Бізнес-форум Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ

30.03.2017

04


27 березня 2017 року в приміщенні Дипломатичної академії України (м. Київ) відбувся Бізнес-форум Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ у рамках зустрічі Глав урядів країн-членів ГУАМ.

Представники ТОВ «КОМПАНІЯ «УКРІНТОРГ» прийняли участь в обговорені питання підвищення ефективності співпраці країн-членів Організації. Особливу увагу приділено створенню необхідних інструментів для повноцінного функціонування ЗВТ ГУАМ та практичним діям по реалізації концепції транспортного коридору ГУАМ, як важливої сполучної ланки між Європою та Азією, що має стати конкурентоспроможним міжнародним маршрутом.

У рамках саміту ГУАМ були підписані Протокол про затвердження Порядку створення та діяльності Робочого Органу, що координує дії Договірних Сторін Угоди про створення Зони вільної торгівлі між державами – учасниками ГУАМ від 20 липня 2002 року, та Протокол між митними адміністраціями держав – членів ГУАМ про взаємне визнання окремих результатів митних процедур щодо товарів та транспортних засобів, які переміщуються через державні кордони країн-членів ГУАМ.

За підсумками саміту країн-учасниць ГУАМ була оприлюднена спільна заява, в якій зокрема наголошується, що сторони підтверджують прагнення до якнайшвидшого врегулювання триваючих конфліктів на територіях держав-членів ГУАМ на основі суверенітету, територіальної цілісності і непорушності міжнародно  визнаних кордонів держав.

UK

EN

RU

[]
1 Step 1
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next