Китайсько-Український бізнес-форум «Стан і перспективи реалізації в Україні ініціативи КНР «Один пояс – один шлях»

27.04.2017

04 (1)


В рамках виставки «Культура Китаю входить в Україну» (24-29.04.2017 р) відбувся Китайсько-український бізнес-форум «Стан і перспективи реалізації в Україні ініціативи КНР «Один пояс – один шлях».

У роботі форуму взяли участь представники ділових кіл і уряду України, які цікавляться розвитком торгових відносин з Китаєм. Представники ТОВ «КОМПАНІЯ «УКРІНТОРГ» були в їх числі.

В рамках форуму було проаналізовано сучасний стан торговельно-економічних відносин між нашими країнами, обговорені можливості для українського бізнесу, які надає ініціатива КНР «Один пояс – один шлях» і розглянуті практичні приклади співпраці з китайськими діловими колами, виходу українських виробників на китайський ринок. Українські бізнесмени отримали покрокові інструкції як знайомитися, співпрацювати з китайським бізнесменами, як виводити свою продукцію на китайський ринок і що слід враховувати, вибудовуючи відносини з китайськими партнерами.

Під час бесіди також були розглянуті стан і перспективи реалізації спільних інфраструктурних проектів.

За результатами дискусій учасники форуму дійшли висновку, що Китай є стратегічно важливим торговим партнером України, а ініціатива «Один пояс – один шлях» надає значні можливості для подальшої активізації торговельно-економічних відносин між Україною та Китаєм.

UK

EN

RU

[]
1 Step 1
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next