Засідання українсько-македонського Круглого столу

18.05.2017

04


 

17 травня 2017 р. у ТПП України відбувся засідання українсько-македонський Круглий стіл з питань українсько-македонського торговельно-економічного співробітництва.

У засіданні Круглого Столу взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні Столе Змейкоскі, Міністр з іноземних інвестицій Біл Павлескі, заступник Міністра закордонних справ Ілія Ісайловскі, генеральний директор департаменту Міністерства закордонних справ Ненад Колев та президент ТПП України.

До участі у заході були запрошені представники македонського бізнесу в Україні, українські підприємці, що у сфері різних галузей, а саме – виробництва, газифікації,енергетики, туризму та інвестицій. Представники ТОВ «КОМПАНІЯ «УКРІНТОРГ» були серед них.

В рамках Круглого Столу учасники обговорили стан та подальші перспективи українсько-македонського ділового співробітництва, проаналізували наявні шанси та ризики українсько-македонського бізнесу, зокрема висловили свої проблемні питання, зауваження та побажання щодо створення сприятливих умов та усунення перешкод для успішного розвитку двостороннього ділового партнерства.

 

UK

EN

RU

[]
1 Step 1
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next