Ірак зацікавлений в збільшенні імпорту української курятини

22.05.2017

01 (1)


 

Ірак зацікавлений в збільшенні поставок української курятини, м’яса і яєць, а також у поглибленні двостороннього співробітництва в агросекторі. Про це повідомив Бакир Ахмед Азіз Аль-Джафар, посол Іраку в Укаїни на зустрічі з керівниками Міністерства аграрної політики і продовольства.

За даними Державної фіскальної служби, в 2016 році Ірак був найбільшим покупцем української курятини. Україна продала в цю країну м’яса птиці на $ 78,4 млн – це 26,79% від загального обсягу курячого експорту.

В цілому поставки української аграрної продукції до Іраку в минулому році досягли $ 142,5 млн. За перший квартал 2017-го Україна відправила в близькосхідну країну продукції на $ 16,8 млн. Крім курятини Ірак купує і інше м’ясо, субпродукти, яйця, рослинне масло, фрукти і овочі, горіхи і цедру.

Раніше Ірак, а також Катар, Йорданія і Ємен ввели заборону на поставки продукції птахівництва з України через пташиний грип. Оскільки Держпродспоживслужба не фіксувала випадків хвороби з 15 лютого, в травні поставки повинні поновитися.

 

По матеріалам http://landlord.ua

 

UK

EN

RU

[]
1 Step 1
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next