Україна залучає німецькі інвестиції і нарощує експорт сільгосппродукції в Німеччину

06.06.2017

01


Бізнес-відносини між Україною і Німеччиною істотно зміцнюються як з точки зору зовнішньої торгівлі, так і розвитку німецького бізнесу в Україні. Про це 8 червня повідомила прес-служба Німецько-Української промислово-торговельної палати.

Згідно з опитуванням, проведеним Німецько-Української промислово-торговою палатою, 68% німецьких компаній планують подальші інвестиції в Україну, а 78% бачать чіткі передумови для зростання. Тенденції розвитку бізнес-відносин між двома країнами підтверджують, що сьогодні є основа для розвитку української економіки і зростання експорту.

Відзначається, що позитивні тенденції в Україні посилюються за рахунок зовнішньоторговельних відносин між двома країнами. За останні п’ять років структура експорту українських товарів значно змінилася. Зокрема, в 2016 р основними його складовими стали автомобільні комплектуючі (24,7%) і сільськогосподарська продукція (10,7%). Також зміцнила позиції і увійшла в п’ятірку основних складових експорту перероблена харчова і фуражна продукція (7,6%).

По матеріалам https://www.apk-inform.com

UK

EN

RU

[]
1 Step 1
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next