Expo 2017

22.06.2017

IMG_3027


Спеціалізована міжнародна виставка EXPО-2017 розпочала свою роботу з 10 червня і триватиме до 10 вересня 2017 року в Астані. Протягом 93 днів Казахстан буде охоплений одним з найграндіозніших свят туристичного сезону. У EXPO-2017 беруть участь 115 держав і 18 міжнародних організацій. Керівництво ТОВ «КОМПАНІЯ «УКРІНТОРГ» увійшло до складу делегації представників України на цьому заході.

EXPO-2017 проходить під гаслом «Енергія майбутнього» і висвітлює одну з найактуальніших тем, яка хвилює світову спільноту – альтернативні джерела енергії. На виставці демонструються ідеї і рішення з поновлюваних джерел енергії і втілення в життя принципу “зеленої економіки”: будівлі, які генерують енергію для власного забезпечення, “розумні будинки”, електромобілі, автомобілі на біопаливі і багато іншого.

В рамках виставки 15.06 був проведений український національний день. Крім того, делегація приєдналася до Міжнародного бізнес-форуму «Україна-Казахстан: Нові горизонти економічного співробітництва», присвячений інвестиційному та експортному потенціалу України в сфері відновлюваної енергетики, українським розробкам і технологіям в цій сфері. В рамках форуму були проведені зустрічі між представниками українських та казахських ділових кіл.

 

Фотоматеріали взяті з https://expo2017astana.com/

UK

EN

RU

[]
1 Step 1
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Повідомленняmore details
0 /
Previous
Next